An Pierlé Quartet

+ Galine

Het An Pierlé Quartet (APQ) komt naar de Minard en brengt hun aankomende album Ultimate Survival mee. An Pierlé, de intrigerende Vlaamse muzikante die in 1996 doorbrak met haar bijzondere interpretatie van Are Friends Electric, is inmiddels een gevestigde naam met een eigenzinnige en unieke muzikale stijl. Samen met toetsenist Hendrik Lasure en drummer Casper Van de Velde, kernfiguren uit de Belgische jazzscene, gaat ze deze keer de diepte in met een intieme en ongefilterde sound.  De peetvader van die jazzgolf is producer-rietblazer Koen Gisen. Met nummers als The Sting en Make Believe verkent ze thema's als acceptatie en de invloed van sociale media.

•••••

De Belgisch-Nederlandse Galine brengt indiepop met een warme en haast betoverende stem. Haar inspiratiebronnen zijn artiesten als Stevie Nicks, Florence Welch en Fiona Apple. In januari 2019 bracht ze haar eerste EP "Fabulae" uit, gevolgd door haar tweede EP "Lilith" in mei 2022. Luminous Dash omschreef haar als "een groot talent, de wereld kent het alleen nog niet." 

Galine(BE)

Wat bedoeld was als bescheiden soloproject groeide tot een vijfkoppige band rond de Belgisch-Nederlandse Galine Diana Kuyvenhoven. EP Fabulae kwam eind 2018 uit. Voor fans van Jessie Ware en Låpsley.

Lees meer

An Pierlé Quartet(BE)

An Pierlé is een Vlaamse muzikante en singer-songwriter die met haar intense, veelzijdige pianospel en gedurfde teksten voortdurend de grenzen van artistieke expressie opzoekt.

Lees meer
An Pierlé Quartet + Galine
19.03.25
Deuren
19:00
Voorverkoop
€ 22
Avondkassa
€ 24